Text Size

DZIEŃ PROFILAKTYKI W SZKOLE

DSCN8147 Kopiowanie
Życie w XXI wieku daje społeczeństwu nie tylko wiele możliwości, ale równocześnie stawia wyzwania i przysparza problemów. Coraz częściej dotykają one również młodzieży. Aby wyjść temu naprzeciw, Zespół ds. Profilaktyczno-Wychowawczych zorganizował w naszej szkole Dzień Profilaktyki. Obejmował on warsztaty dla uczniów poszczególnych klas, szkolenie dla nauczycieli oraz prelekcję dla rodziców, podczas Dnia Otwartego.

Czytaj więcej...

Gminny Konkurs Literacko-Plastyczny „Pisz i maluj fantastykę”.

DSCN8211 Kopiowanie
15 czerwca 2021 r. w Domu Kultury w Wolbromiu, odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom Gminnego Konkursu Literacko-Plastycznego „Pisz i maluj fantastykę”.

Czytaj więcej...

Diagnoza Uzdolnień Uczniów do projektu "Małopolskie Talenty"

malopolskie talenty m

Zgodnie z terminarzem przekazanym przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w ramach projektu Małopolskie Talenty w roku 2021 przeprowadzenie Diagnozy Uzdolnień Uczniów odbędzie się 11 czerwca 2021 r. dla:
1) etapu I (IV-V) – godzina 9.00,
2) etapu II (VI-VII) – godzina 11.00.

Czytaj więcej...

Informacja o kwalifikacji do Letniej Szkoły Młodych Talentów

malopolskie talenty m
Informujemy, że zakończono analizę dokumentacji złożonej przez uczniów oraz informacji o ich frekwencji i aktywności na zajęciach. Na tej podstawie sporządzono listę zakwalifikowanych do udziału w LSMT i listę rezerwową.

Czytaj więcej...

Zwycięzcy XX Powiatowego Konkursu Czytelniczego

Konkurs 1 Kopiowanie
18 maja w Bibliotece Pedagogicznej w Olkuszu odbyło się wręczenie nagród w XX Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Dwadzieścia lat minęło…”. W tej edycji konkursu przedstawiciele naszej szkoły wykazali się doskonałą znajomością lektur konkursowych, o czym świadczą uzyskane przez nich wyniki:

Czytaj więcej...

DZIEŃ BIBLIOTEKARZY I BIBLIOTEK

6 Kopiowanie
8 maja, dwa tygodnie po Światowym Dniu Książki i Praw Autorskich, swoje święto obchodzą biblioteki i ich pracownicy.

Czytaj więcej...

Forum Młodych Talentów- Bądź częścią wyjątkowej społeczności

malopolskie talenty m
Forum Młodych Talentów to duże wydarzenie inspirująco-edukacyjne dedykowane uczestnikom zajęć w Centrach Wspierania Uczniów Zdolnych. Celem Forum jest stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń, nawiązania współpracy oraz pobudzania inspiracji i motywacji u uczniów. To również doskonała okazja do utrwalenia wiedzy i umiejętności w zakresie kompetencji kluczowych i zachęta do dalszego rozwoju swoich talentów.

Czytaj więcej...