Text Size

Informacja o kwalifikacji do Letniej Szkoły Młodych Talentów

malopolskie talenty m
Informujemy, że zakończono analizę dokumentacji złożonej przez uczniów oraz informacji o ich frekwencji i aktywności na zajęciach. Na tej podstawie sporządzono listę zakwalifikowanych do udziału w LSMT i listę rezerwową.

Wszyscy uczniowie, którzy złożyli Formularze zgłoszeniowe w wersji papierowej, zostali powiadomieni o swoim 24.05.2021r., drogą mailową. Osoby zakwalifikowane prosimy o potwierdzenie udziału w LSMT w terminie do 28 maja 2021 r., na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W treści maila należy wpisać:

potwierdzam udział w LSMT LUB nie potwierdzam udziału w LSMT

oraz podać imię i nazwisko oraz kompetencję, z jakiej uczeń uczestniczył w zajęciach CWUZ tj. język angielski lub matematyka lub TIK lub przedsiębiorczość.

W sprawie organizacji wyjazdu będziemy się kontaktować wyłącznie z osobami, które potwierdzą swój udział we wskazanym wyżej terminie.

Osoby z listy rezerwowej będą kwalifikowane do udziału w przypadku rezygnacji osób z listy głównej. Powiadomienie o zaistnieniu takiej możliwości wyślemy do 2 czerwca 2021 r.

Wszystkie niezbędne informacje dla uczestników wyjazdu będą zamieszczane na stronie projektu www.malopolskietalenty.pl, w zakładce Wydarzenia i zakładce Uczeń/LSMT.

Jak informowaliśmy, LSMT odbędzie się w terminie 27.06-3.07.2021r.

Jednocześnie zaznaczamy, że w razie wystąpienia okoliczności uniemożliwiających lub utrudniających przeprowadzenie LSMT wyjazd zostanie odwołany.

MalopolskieTalenty