Text Size

DZIEŃ DZIECKA 2021


p1f7i9c3tr13a1hfi4ei2jo1d7a4Piracki Dzień Dziecka w zerówkach. Zabawa była przednia, piraci znakomici, a skarb dobrze ukryty! Korzystając z okazji - dzieci i nauczyciele serdecznie dziękują ekodoracy p. Katarzynie Barczyk- Łyczak za świetną zabawę w ramach Green Week akcji edukacyjnej Chcemy oddychać czystym powietrzem.

Uśmiech na twarzach NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW nie znikał podczas obchodów ich święta. A że świętowania nigdy za dużo, nasze młodsze przedszkolaki bawiły się aż dwa dni!!!! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z DNIA DZIECKA W NASZYM PRZEDSZKOLU. W albumie dzieci z grupy "Zajączki", "Wiewiórki", "Biedronki" i "Pszczółki" oraz PIRACKI DZIEŃ DZIECKA w zerówkach.

Nauczyciele i dzieci z przedszkola i oddziałów przy ZS dziękują Rodzicom z Rady Rodziców za pomoc w organizacji WSPANIAŁEGO DNIA DZIECKA.