Text Size

Szkolna lista podręczników - 2015/16.

Dla Państwa wygody opublikowaliśmy w e-Dzienniku Librus listę podręczników obowiązujących  w roku szkolnym 2015/16.
Listę, z możliwością jej zawężenia do interesującej Państwa klasy, możecie Państwo zobaczyć, klikając tutaj: Lista podręczników - 2015-16.

Niektóre podręczniki dostosowane są do stopnia zaawansowania znajomości języków obcych. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.
Jednocześnie przypominam, że od roku szkolnego 2014/15  rozpoczęlo się wprowadzanie darmowych podręczników do szkół według poniższego harmonogramu:

  • 2015/16  - klasy 1, 2 i 4 SP oraz klasy 1 G  (Uczniowie tych klas wypożyczają pdręczniki na początku roku w szkole - dlatego brak jest ich  w wykazie do zakupu!!)
  • 2016-17 - klasy 1, 2, 3, 4, 5 Sp oraz klasy 1 i 2 G
  • 2017-18 - wszystkie klasy.

W związku z wprowadzaniem darmowych podręczników w latach przyszłych nie będzie możliwości odsprzedania obecnie zakupionych książek.
Zachęcam do skorzystania z modułu Kiermasz Książki Używanej. Moduł Kiermasz Książki Używanej umożliwia Rodzicom i Uczniom publikowanie prostych ogłoszeń zawierających informacje na temat podręczników, które chcą sprzedać, jak również wyszukiwanie ogłoszeń innych Użytkowników w celu odkupienia od nich książek używanych. Moduł ten wspomaga szkołę w realizacji obowiązku wynikającego z art. 22b Ustawy o systemie oświaty.

Waldemar Smoter
Dyrektor Zespołu Szkół w Wolbromiu